Tirane.Ambjet me kondicioner& kompletuar Tirane,17ero all in.5min.larg bulevardit te ri ku bashkohet me rr.siri kodra. Tirane

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 03/07/2020 10:19

Completed in Tirana, 15ero all in.5min.larg the new boulevard joining the hillsides.

The building is located in the center of the city. It is located 5 minutes from the new boulevard, which connects to the siri hills and 5 min. Meridian hotel.


Pagesa 17 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 30.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Gjon Mili, Tirana, Albania
Lexime 8819

Pallat,ambjet me kondicioner per dy persona maksimum.5 min larg bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra dhe 5 min.larg hotel Meridian.