Myslym Shyri jepet me qira ditore super apartament Tirane

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 22/09/2019 17:19

22 Euro

  • Myslym Shyri jepet me qira ditore super apartament

Myslym Shyri is rented daily super apartment

Super apaprtament for rent in Myslym Shyri Street, furnished in a modern, comfortable and comfortable way, with all new electrical appliances and appliances, the apartment is located in the new building with elevator and natural light.


Pagesa 22 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 76.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 2341

Jepet me qira super apaprtament ne rrugen Myslym Shyri, i mobiluar ne menyre bashkohore, teper komod dhe i rehatshem, me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake te reja, Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor dhe ndricim natyral .