Tirane,apatament1+1+ballkon+kondicioner,all in,e kompletuar me te gjitha,5 min large bulevardit te ri Tirane

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 31/03/2020 12:17

Tirana, apatament1 + 1 + balcony, all in, complete with all, 5 min large new boulevard

All in all included, fully equipped apartment, wifi, parking, etc.5 min big new boulevard, adrsa road mile mili.


Pagesa 25 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 55.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Gjon Mili, Tirana, Albania
Lexime 595

All in te gjithe te perfshira,apartamen e kompletuar me te gjitha,+ko dicionerwifi,parkim,etj.5 min large bulevardit te ri,adrsa rruga gjine mili.