Tirane,garzonje me kondicioner, e kompletuar me te gjitha,all in 20euro Tirane

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 21/09/2019 13:57

Tirana, fully equipped condo, all in 15 er

Palace.


Pagesa 20 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 38.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Besa, Tirana, Albania
Lexime 2840

Pallat.ambjent me kondicioner,wi-fi te shpejre parkim,etj.