Tirane.Ambjet i kompletuar Tirane,15ero all in.5min.larg bulevardit te ri ku bashkohet me rr.siri kodra. Tirane

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 21/09/2019 20:28

15 Euro

  • Tirane.Ambjet i kompletuar Tirane,15ero all in.5min.larg bulevardit te ri ku bashkohet me rr.siri kodra.
  • Tirane.Ambjet i kompletuar Tirane,15ero all in.5min.larg bulevardit te ri ku bashkohet me rr.siri kodra.
  • Tirane.Ambjet i kompletuar Tirane,15ero all in.5min.larg bulevardit te ri ku bashkohet me rr.siri kodra.
  • Tirane.Ambjet i kompletuar Tirane,15ero all in.5min.larg bulevardit te ri ku bashkohet me rr.siri kodra.

Completed in Tirana, 15ero all in.5min.larg the new boulevard joining the hillsides.

The building is located in the center of the city. It is located 5 minutes from the new boulevard, which connects to the siri hills and 5 min. Meridian hotel.


Pagesa 15 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 30.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Gjon Mili, Tirana, Albania
Lexime 3695

Pallat,ambjet per dy persona maksimum.5 min larg bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra dhe 5 min.larg hotel Meridian.