Tirane,ambjent me kondicioner, i konpletuar me te gjitha,all in+wi-fi,prane bulevardit te ri dh e hotel Meridian,gar Tirane

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 31/03/2020 12:18

19 Euro

  • Tirane,ambjent me kondicioner, i konpletuar me te gjitha,all in+wi-fi,prane bulevardit te ri dh e hotel Meridian,gar
  • Tirane,ambjent me kondicioner, i konpletuar me te gjitha,all in+wi-fi,prane bulevardit te ri dh e hotel Meridian,gar
  • Tirane,ambjent me kondicioner, i konpletuar me te gjitha,all in+wi-fi,prane bulevardit te ri dh e hotel Meridian,gar
  • Tirane,ambjent me kondicioner, i konpletuar me te gjitha,all in+wi-fi,prane bulevardit te ri dh e hotel Meridian,gar

Tirana, fully completed business, all in + wi-fi, near the new boulevard of the Meridian hotel, gar

New building, garage, fully equipped, wi-fi and parking possibility, for two max.5 min.large boulevard, joining the ssiri hills and 5 min.large hotel Meridian.


Pagesa 19 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 37.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Gjon Mili, Tirana, Albania
Lexime 3028

Pallat i ri ,ambjent garzonjer,e kompletuar me te gjitha,wi-fi dhe mundesi parkimi,per dy persona maks.5 min.large bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen ssiri kodra dhe 5 min.large hotel Meridian.