Japim Makina Me Qera 6+1 Automatike Tirane

Makina me qera Data: 16/07/2020 14:17 Post Id: 145916

We Rent Cars

Rental cars with prices starting at 15 euros depending on the car you choose and the days of use


Pagesa 15 Euro
Marka | Karburanti Toyota
Karburanti Nafte
Kambio Manual
Viti 2008
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 1062

Makina me qira me cmime duke filluar me 14 euro ne vartesi te makines si zgjedhni dhe diteve te perdorimit.Makina Ekonomike,Shtate Vendeshe etj!Makina Automatike Manuale Nafte Benzine Gaz !Adresa Rruga Elbasanit perballe me NEW HOTEL