Hyundai Accent 1.6 Nafte, automatike 2019 Tirane

Makina me qera Data: 12/03/2020 13:54

Hyundai Accent 1.6 Diesel, 2019 automatic

Rent Point Albania offers affordable car rental at the most competitive prices in the market.
Hyundai Accent 1.6 diesel with automatic gearbox, comfortable in travel and super economical.
Starting from 20 euros day ...
Contact us.
https: www.rentpoint.al


Pagesa 20 Euro
Marka | Karburanti Hyundai
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2019
Kilometra 10,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhedin Llagani, Tirana, Albania
Lexime 1190

Rent Point Albania ofron makina me qera ekonomike me cmimet me konkuruese ne treg.
Hyundai Accent 1.6 nafte me kambio automatike, e rehatshme ne udhetim dhe super ekonomike.
Duke filluar nga 20 euro/dita...
Na kontaktoni.
https://www.rentpoint.al/