Makina me qera Audi a3 automatike 20 EURO/DITA Tirane

Makina me qera Data: 12/03/2020 13:00

Audi a3 automatic rental car 20 EURO DAY

Audi A3, automatic transmission.

The car is very economical 5l 100km and comfortable, optimal condition and timely service.

Starting from 20 euros day


Pagesa 20 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2011
Kilometra 110,000
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rinas, Albania
Lexime 578

Audi A3, kambio automatike.

Makina eshte shume ekonomike 5l/100 km dhe e rehatshme, ne gjendje optimale dhe sherbimet e bera ne kohe.

Duke filluar nga 20 euro/dita