makina me qera car rental agency Tirane

Makina me qera Data: 12/03/2020 17:49

14 Euro

  • makina me qera  car rental agency
  • makina me qera  car rental agency
  • makina me qera  car rental agency
  • makina me qera  car rental agency

car rental agency

[b] The machines are comfortable and with service provided.
You can order it over the phone and bring it to you within Tirana at no extra cost

Rates start from: - Ford Focus, A Class 14 euro 1-7 days 13 euro 8-15
- Opel Astra 18 Euro 1-7 day 17euro 8-15
- Citroen c4, Peugeot 307 20 euro 1-7 days 19 euro 8-15
-Passat 1.9, audi a4 25 euro 1-7 days 24 euro 8-15
- Benz C 220 30 euro 1-7 days 29 euro 8-15 [ b]A minimum amount of negotiable cash is left for the guarantee.


Pagesa 14 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2007
Kilometra 30,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Afer zogut te zi
Lexime 264

Makinat jane komode dhe me sherbime te kryera .
Mund ta porosisni ne telefon dhe jua sjellim ne vend brenda Tiranes pa kosto shtese

Cmimet fillojne nga : - Ford Focus, A Class 14 euro 1-7 dite 13 euro 8-15
- Opel Astra 18 Euro 1-7 dite 17euro 8-15
- Citroen c4 , Peugeot 307 20 euro 1-7 dite 19 euro 8-15
-Passat 1.9 ,audi a4 25 euro 1-7 dite 24 euro 8-15
- Benz C 220 30 euro 1-7 dite 29 euro 8-15
Per garanci lihet nje shume minimale kesh e negociueshme .