Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 11/07/2019 14:52

19,500 Euro

  • Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt
  • Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt
  • Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt
  • Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt


Pagesa 19,500 Euro
Faturimi Vjetor 0.00
Numri i punonjesve 0
Industria
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania
Lexime 328

Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!! Ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me siperfaqe rreth 60 m2 e cila eshte e mbuluar me tende dhe e rrethuar me xhama dhe pajisje ngrohese ku mund te pihet cigare gjat muajve te ftohta te dimrit, pastaj vazhdojme me pjesen e lulishtes me nje siperfaqe rreth 100 m2 ku eshte organizuar me tavolina e rrethuar nga nje nderthurje gjelberimi dhe lulesh shumengjyreshe. Ambjenti i brendshem i arreduar me shume stil disponon pjesen e banakut, nje depo per ruajtjen e furnizimeve, dy tualete dhe kuzhinen e gatimit me pajisje nga me cilesoret si furre picerie, friteza, zgara, frigorifer etj , nje detaj specifik eshte se guzhina ka nje fasade xhami e cila mundeson lidhjen me ambjentin e jashtem. Lokali ka vetem nje vit i cili eshte investuar dhe cdo gje duket si e re per me teper investimi eshte bere nga me cilesoret me nje vlere reale ne baze te faturave mbi 120.000 euro. Ambjenti shitet bashke me investimin dhe biznesin e ngritur per nje cmim Ultra Okazion, vetem 195.000 Euro!