Jepet Me Qera Garsionere E Mobiluar Me Kuzhine Dhe Tualet Ne Nje Vile Tirane

Jepet me qera garsionere e mobiluar me kuzhine dhe tualet ne nje vile te sapo ndertuar dhe e mobiluar shume mire. Disponojme 3 apartamente garsionere ne katin e pare dhe 4 apartamente garsionere ne katin e dyte te mobiluara. Siperfaqa e katit pare eshte 135m2 dhe siperfaqa e katit dyte 135m2.?
Adresa Rruga Fuat Toptani siper Qytet Studenti
Cmimi 20000 leke per garsionere

Njoftime te Ngjashme