Jepet Me Qira Apartament 2+1, Te Fakultet Juridik Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:08

500 Euro

  • Jepet me qira apartament 2+1, te Fakultet Juridik
  • Jepet me qira apartament 2+1, te Fakultet Juridik
  • Jepet me qira apartament 2+1, te Fakultet Juridik

Rent 2 + 1 apartment at the Faculty of Law

The apartment is located in one of the best areas of Tirana, right in the area of Law Faculty, located in a well-constructed building. It is organized in a living room with cooking space and complete with all appliances, dishwashers and other kitchen accessories, two bedrooms, both with individual balcony exit and 2 bathrooms. The south-east facing apartment offers a natural light all day long.
For more details contact us!

Cel +355674050139


Pagesa 500 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Margarita Tutulani - Petronini - Tirana, Shqiperi
Lexime 92

Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes perkatesisht ne zonen e Fakultetit Juridik, i ndodhur ne nje ndertim te mire administruar. Organizohet ne nje sallon ndenje me ambient gatimi dhe i kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket , lavastovilje dhe aksesoret e tjera te nje kuzhine, dy dhoma gjumi, te dyja me dalje ne balkone individual, dhe 2 tualet. Apartamenti orientohet nga jug-lindje kjo mundeson nje ndricim natyral gjite gjithe dites.
Per me teper detaje kontaktoni!

Cel +