Tek Vizion+, Jepet Apartament 3+1 Me Qira, Se Bashku Me Post Parkimi! Tirane

Ne Rrugen Don Bosko, Tek kompleksi Vizion+, Jepet me Qira super Apartament 3+1 i mobiluar. Aprtamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadministruar me 2 ashensore, dhe ka nje siperfaqe prej 124 m2. Eshte i organizuar ne nje ambjent shume te bollshem ndenje se bashku me kuzhinen, te mobiluar shume mire me te gjitha kushtet e nevojshme dhe me dalje ne ballkon, 3 dhoma gjumi, nga te cilat njera matrimoniale me banjo me vete, e pajisur edhe me hidromasazh, 2 dhoma gjumi me te vogla, 2 tualete, koridor dhe 1 ballkon me fushepamje te lire. Apartamenti eshte i pajisur i gjithi ne menyre shume cilesore. Kompleksi ofron facilitetet e jeteses se perditshme, markete, dyqane, bare etj. Jepet se bashku me nje post parkimi te perfshire.