Jepet 2+1 Me Qera Tirane

Jepet ap 2+1 me qera te kompleksi Delijorgji, i mobiluar, orientim me diell, dhe zone e qete, pozicionohet pas Hotel Hilton, me dy tualete dhe plotesohen kerkesa sipas kerkesave te klienteve. per me shume detaje kontakto 0674050140