Apartament Me Qera 1+1 75m2 Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:15

Apartment for Rent 1 + 1 75m2

Apartment for Rent 1 + 1, 75m2, 3rd floor, new building, furnished, 1 bedroom + living room + kitchen + annex + toilet + balcony.
All the equipment is functional.
Location: New Bazaar.
It has access to the main roads of Tr and a very quiet area.
Required: serious and long-term persons.
Price: 400 thousand lek per month.
For more information do not hesitate to contact: Cel & WhatsApp & Viber 0695662209.


Jepet Apartament me Qera 1+1 , 75m2, kati 3 , pallat i ri , i mobiluar, 1dhome gjumi+ dhome ndenje +guzhine + aneks+ tualet + ballkon.
Te gjithe paisjet jane funksionale.
Vendodhja : Pazari i ri.
Ka akseses ne rruget me kryesore te Tr dhe nje zone shume e qete.
Kerkohen : persona serioz e me afat te gjate.
Cmimi : 300/ Euro (euro) ne muaj.
Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni : Cel & WhatsApp & Viber .

Pagesa 300 Euro
Mobilimi E Mobiluar
Dhoma | Kuzhine 1+1
Siperfaqa 75.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania
Lexime 321