Jepet Super Apartament Me Qira Te Rezidenca Kodra E Diellit 1 Tirane

Jepet Super apartament me qira te Rezidenca Kodra e Diellit 1. Apartamenti eshte i organizuar ne 2+1 dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe te markava me te njohura, i shtruar dhe me parket nga me cilesori. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te aksesueshme. Rezidenca ne te cilen ndodhet eshte e pajisur me sistem sigurimi, ambjente argetimi, ajer te plaster dhe jo me pak e rendesishmja fqinje serioze. Per me shume informacion kontaktoni Orgeten ne nr 0697320785.