Tirane, Jap Me Qera Vile 3 Katshe 430 M2 1.200 Euro (fresku) Tirane

Shtepi me Qera Data: 25/05/2019 12:45

Tirana, for rent Villas 3 Katshe 430 m² 1.200 Euro (Fresko)

The villa is positioned in the area of Fresk, at the "John Belushi" street. Information on the villa: • 3-storey • Villa surface: 430 m2 • Documentation: With Mortgage. The villa has: • 3 living-rooms • 8 bedrooms • 3 bathrooms • 2 balconies • Quality works • Regular cottages • Double glazing • Furnished yard • Part of planted land • Functional pond • Metal construction roof • Natural lighting staircases • Gypsum works on all floors • Laminate flooring • Garage for 2 cars • Other parking places • Quiet and preferred residential area. To contact us please contact us!


Pagesa 1,200 Euro
Dhoma | Kuzhine 5+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 430.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 332

Vila eshte e pozicionuar ne zonen e Freskut, te rruga "Xhon Belushi". Informacion mbi vilen: • 3-kateshe • Siperfaqja e viles : 430 m2 • Dokumentacioni : Me Hipoteke. Vila disponon: • 3 Sallone Ndenje • 8 dhoma gjumi • 3 Tualete • 2 Ballkone • Punime cilesore • Kubature e rregullt • Dopio xham • Oborr i sistemuar • Nje pjese toke e mbjelle • Pus funksional • Catia me konstruksion metalik • Shkallet me ndricim natyral • Punime gipsi ne te gjitha katet • Parket laminat • Garazh per 2 makina • Vende te tjera parkimi • Zone e qete dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!

Njoftime te Ngjashme