Super Apartament 2+1, Tek Unaza E Re Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:15

400 Euro

Super Apartment 2 + 1, at the New Ring

The apartment is located in New Ring Road, near the Ozone ring road with access to the main road.
It is organized in two bedrooms, a living room, a cooking area positioned with a balcony and two natural aspiration toilets. It is located on the fourth floor of a building built in 2016. Orientation is South West where most of the day has natural light and heat.


Pagesa 400 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 123.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 206

Apartamenti me vendodhje ne Unaze te Re, prane rrethrrotullimit te Ozone me akses te afert me rrugen kryesore.
Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon, pjesa e gatimit e pozicionuar me vete nje ballkon dhe dy tualete me aspirim natyral. Ndodhet ne katin e katert te nje objekti te ndertuar ne vitin 2016. Orientimi eshte Jug Perendim ku pjesen me te madhe te dites ka ndricim dhe ngrohje natyrale.