Super Apartament 2+1, Tek Unaza E Re Tirane

Apartamenti me vendodhje ne Unaze te Re, prane rrethrrotullimit te Ozone me akses te afert me rrugen kryesore.
Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon, pjesa e gatimit e pozicionuar me vete nje ballkon dhe dy tualete me aspirim natyral. Ndodhet ne katin e katert te nje objekti te ndertuar ne vitin 2016. Orientimi eshte Jug Perendim ku pjesen me te madhe te dites ka ndricim dhe ngrohje natyrale.

Njoftime te Ngjashme