Apartament 1+1 Per Qira Te Ali Demi Tirane

Shtepi me Qera Data: 14/01/2019 17:18

300 Euro

APARTMENT 1 + 1 FOR LEASE TO ALI DEMI

The apartment is located on the second floor of a prefabricated palace which is newly reconstructed and furnished from the beginning with modern furniture. It is arranged in a spacious corridor, in a living room attached to the cooking and eating area. The well-furnished matrimony room has a south orientation and is very warm and in the daytime full of light.


Pagesa 300 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 228

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati parafabrikat i cili eshte i sapo rikonstruktuar dhe i arreduar nga fillimi me mobilim bashkohor. Organizohet ne nje koridor spacioz , ne nje sallon te bashkangjitur me ambjentin e gatimit dhe ngrenies. Dhoma e matrimonjale e arreduar shume kendshem ka nje orientim jug dhe eshte shume e ngrohte dhe gjat dites plot ndricim.