Jepet Apartamenti Me Qira Te Kodra E Diellit 270 Euro. Tirane

Jepet apartamenti me qira te kodra e diellit. Ambjenti ka nje siperfaqe 70 m2 i organizuar ne 1+1 dhe nje tualet. Apartamenti eshte I mobiluar, me perjashtim te dhomes se gjumit. Eshte i pajisur dhe me garazhd. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te aksesueshme. Jepet me qira per vetem 270 euro ne muaj. Per me shume informacion kontaktoni Orgeten ne nr. 0697320785