Ambjent Komercial Tek Ish Stacioni Trenit 500 Euro Tirane

Ambjent komercial tek ish Stacioni Trenit 500 euro.
Ambjent me qira tek Rruga Haxhi Hysen Dalliu. Ambjenti eshte 110 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 4 katesh. Eshte i organizuar ne sallon te bollshem prej 80m2 me fasade xhami ku mund te reklamohet biznesi dhe 1 Tualet. Ambjenti eshte i shtruar me pllaka ka ndricim natyral sepse ka orientim nga Limdja. Ka funksionuar si call center. Eshte i pershtatshem per cfardolloj biznesi si Klinik Dentare, Zyra programimi, zyre Noteriale etj. Vendodhja e ambjentit te krijon facilitetet e nevojshme si supermarkete, farmaci, stacion urbani, bar kafe. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontakto Orgeten.0697320785

Njoftime te Ngjashme