Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 1, 60 M2 350 Euro (rruga Haxhi Dalliu) Tirane

Disponojme apartament 1+1 me qera tek rruga “Haxhi Dalliu”, prane prokurorise se Tiranes. Apartamenti eshte I pozionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri me siperfaqe totale 55 m2. Apartamenti disponon orientim perendim dhe eshte totalisht I mobiluar. Apartamenti disponon: • Ambient Ndenjie • Ambient gatmi • 1 Dhome gjumi • 1 Tualet me dritare • Ballkon • Detaje te tjera: • I ndricuar • Pallat I ri • Me ashensor • Per ta vizituar na kontaktoni!

OPP 2505
Cel. : 0697015471