Ap 1+1 i ri me qera Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:01

30,000 Leke

  • Ap 1+1 i ri me qera
  • Ap 1+1 i ri me qera
  • Ap 1+1 i ri me qera

Ap 1 + 1 new for rent

For rent 1 + 1 unfinished apartment with full and new furniture. The apartment is located on the 5th floor of a newly constructed palace with elevator. Address: Rr. May 5 faces the Concord Center at the edge of the main street. 30,000 lek worthless price indisputable


Pagesa 30,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 1143

Jepet me qera apartament 1+1 i pabanuar me pare me mobilim te plote dhe te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banimi te nje pallati te sapoperfunduar me ashensor. Adresa: Rr. 5 Maji perballe Concord Center buze rruges kryesore. Cmimi 30.000 leke i padiskutueshem