Kerkoj apartament me qera 1+1 ose 2+1 i mobiluar i pershtatshem per nje familje 3 veta. Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:01

20,000 Leke

I rent a 1 + 1 or 2 + 1 furnished apartment suitable for a family of 3.

I look for a furnished apartment, price from 20.00 to 22.000 lek. Fully furnished and family friendly. The area is not a problem.


Pagesa 20,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Besa, Tirana, Albania
Lexime 439

Kerkoj apartament te mobiluar, cmimi diku 20.00-22.000 leke. Te jete plotesisht i mobiluar dhe i pershtatshem per famijlare. Zona nuk esht problem.