JEPET ME QIRA 1+1 PRANE CONCORD CENTER Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 04:03

250 Euro

  • JEPET ME QIRA 1+1 PRANE CONCORD CENTER
  • JEPET ME QIRA 1+1 PRANE CONCORD CENTER
  • JEPET ME QIRA 1+1 PRANE CONCORD CENTER
  • JEPET ME QIRA 1+1 PRANE CONCORD CENTER

LEASE 1 + 1 PRIVATE CONCORD CENTER

The apartment is 1 + 1 newly furnished and uninhabited, located in a new building with lift.


Pagesa 250 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 270

Apartamenti eshte 1+1 i sapo mobiluar dhe i pa banuar me pare,ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.