NE BLLOK ME FATURAT E PERFSHIRA jepet me qira apartament 1+1 Tirane

Shtepi me Qera Data: 18/04/2021 20:05 Post Id: 324506


extra info
Pagesa 650 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 922

Jepet me qera apartament ne zonen me te preferuar te Bllokut, ne Tirane. Mund te jepet per qendrim afat shkurter ose afat gjate dhe eshte 650 euro ne muaj me te gjitha te perfshira (internet fiber 300mbps, uje, drita). Nuk jam agjenci imobilare, keshtu qe nuk ka detyrime te tjera.
Apartamenti eshte dizenjuar me arkitekt dhe ka nje dhome dopjo, nje ambjent te perbashket kuzhine dhe ndenjeje me separe druri, nje banjo dhe nje depo. Eshte mundesia e parkimit rezidencial nga bashkia poshte pallatit, nese keni leje bashkiake per zonen 4 dhe nese gjeni vend te lire. Ndryshe, mund t'ju asistoj te gjeni parkime private me abone mujore.
Eshte me te gjitha pajisjet e reja, s'eshte jetuar me pare, e sapo rinovuar dhe investuar, me 2 kondicioner, furre, frigorifer, mikrovale, pianure, aspirator, lavatrice dhe tharese te madhe, televizor, boiler me panel diellor, ka trefish izolim tek dritaret per zhurmat por edhe per te ruajtur klimen e brendshme te ambjentit. Dysheku eshte i ri dhe cilesi shume e mire, me opsion t'a kthesh ne dimer ose ne vere dhe dollapet jane te bollshem. Eshte ne kat te dyte banimi te nje pallati 4 katesh me tavane te larta, ndertim i stilit te viteve 40te. Pallatet quhen Moskat, dhe ndodhet perbri selise se LSI ne rrugen Sami Frasheri. Ambjenti eshte i sigurte dhe qendror, me drejtim nga jugu me drite natyrale gjithe diten.
Jam e gatshme t'ua tregoj te interesuarve ne cdo kohe. Ju lutem kontaktoni ne WhatsApp. Me keqardhje, i kerkoj agjensive imobilare te mos kontaktojne.

****************************************************

🏡 I have a one bedroom executive style apartament in Blloku, the best area to be in Tirana, up for short or long term let. Would suit a single occupant or a couple. The price is 650 euros/ month all inclusive. No agency fees.
✅ It is inclusive of all utilities (eg water, sewerage, electric, internet, TV, etc, so you can enjoy a home away from home without any hassle. You will get high speed, up to 300Mbps fibre internet so working from home will be a breeze 💻, cable smart tv to catch up on your favourite shows ☕, large fridge/ freezer, oven, hob, microwave, washing machine/tumble dryer, and 2 Aircons. All modern and newly refurbished 🚿. Very comfy medium/ firm double mattress with summer or winter sides 😴 and large built-in wardrobes.
🌞 Very high ceilings and 🤫 triple glazed making it the perfect place to rest/ work.
🤳For a visit at the property or for further details, please contact me on Whatsapp only.
📍 Location in Blloku
https://maps.app.goo.gl/kpUaACADXHx81KyT6

Regrettably, I ask all estate agents to refrain from contacting me to find me occupants. This is a private let, so no agency fees.