Jepet me qera apartament 2+1 me 2 banjo tek kompleksi Kontakt (21 Dhjetori) Tirane

Shtepi me Qera Data: 22/10/2019 18:20

350 Euro

  • Jepet me qera apartament 2+1 me 2 banjo tek kompleksi Kontakt (21 Dhjetori)
  • Jepet me qera apartament 2+1 me 2 banjo tek kompleksi Kontakt (21 Dhjetori)
  • Jepet me qera apartament 2+1 me 2 banjo tek kompleksi Kontakt (21 Dhjetori)

Lease super 1 + 1 apartment at First Bird Boulevard

Lease super 1 + 1 apartment at First Bird Boulevard

The apartment is fully furnished with all electrical appliances, 2 air conditioners.

The apartment is located in 1 of the best areas of Tirana.

It is located on the 4th floor.

Those interested to call the phone number


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 92.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania
Lexime 31644

2+1 91.5m2 brut, 82m2 net, kati 8 ,
Rezidenca Magnet-Kontakt, tek 21Dhjetori, mbrapa Inxhinj.Ndertimit dhe Mondial Hotel, ish Klubi Partizani, ndertim i ri 3vjecar, Pallati Orion , kati 8, dy ashensore, dy banja, klima, dopjo xham, grila,. Rezidenca ndodhet .midis dy rrugeve kryesore rr.Kavajes dhe Unaza, brenda ka market, park femijesh, kopesht, cerdhe, fitnes center,