Jepet me qera apartament 1+1 tek Vasil Shanto Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/02/2021 12:36 Post Id: 115139


extra info
Pagesa 35,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Isuf Elezi, Tirana, Albania
Lexime 103289

Rr. Isuf Elezi, prapa hotel Mondialit, jepet me qera apartament 1+1, 86 𝐦2 mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te pallatit 9-katesh i pajisur me ashensor.
πŸ’ΆC𝐦𝐒𝐦𝐒: 35,000 LEKE
πŸ“² Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit +