Apartament 2+1 me qira, 21 Dhjetori Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/10/2020 19:15 Post Id: 246898

320 Euro

  • Apartament 2+1 me qira, 21 Dhjetori
  • Apartament 2+1 me qira, 21 Dhjetori
  • Apartament 2+1 me qira, 21 Dhjetori
  • Apartament 2+1 me qira, 21 Dhjetori
  • Apartament 2+1 me qira, 21 Dhjetori


extra info
Pagesa 320 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania
Lexime 5427

Apartament 2+1 me qira ne zonen e 21 Dhjetorit ,prane Kryqezimit.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 ,te organizuar ne dhome ndenje ,ambient gatimi ,dy dhoma gjumi dhe nje tualet .

I mobiluar ,ne katin e dyte te nje pallati egzistues.Per me teper informacione mund te kontakt