Apartament 160 m2 me Qera, 3+1 afer Tajvanit, 800 Euro Tirane

Shtepi me Qera Data: 20/09/2019 17:33

160 m2 Apartment for Rent, 3 + 1 close to Taiwan, 800 Euro

Resit Collaku Road, Close to Taiwan and Block,
Rent Apartment 3 + 1,

5th floor with Elevator,
160 m2,

It consists of living room, 3 bedrooms, 2 bathrooms, 2 balconies. Furnished, in very good condition.
Quiet environment.

Leased to Company Employees
and for foreign diplomats.

Rent 800 Euro per month.

Tel. 069 77 63 141 - Albaprona


Pagesa 800 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 160.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Reshit Collaku, Tirana, Albania
Lexime 1278

Rruga Reshit Collaku, Afer Tajvanit dhe Bllokut,
Japim me Qera Apartament 3+1,

Kati 5 me Ashensor,
Siperfaqja 160 m2,

Perbehet nga Sallon ndenje, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, 2 Ballkone. I mobiluar, ne gjendje shume te mire.
Ambjent i qete.

Jepet me qera per Punonjes te Kompanive
dhe per diplomate te huaj.

Qeraja 800 Euro ne muaj.

Tel. - Albaprona