Shtepi e re me qira Tirane

Shtepi me Qera Data: 29/11/2019 03:15

New house for rent

The second floor of the apartment is for rent. Newly built 120m square. It consists of three rooms, two bathrooms, a living room and kitchen and a large balcony overlooking Tirana. The bathrooms and kitchens are complete with modern amenities while the house is unfurnished. Suitable for office use. The house is in a quiet and clean area and the porcelain and linen lines pass nearby. Adjacent to the apartment there is a super market. Price 300mi Lek month


Pagesa 30,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 120.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga dalip topi
Lexime 2728

Jepet me qira kati i dyte i baneses. I sapo ndertuar me siperfaqe 120m katror. Perbehet nga tre dhoma dy banjo nje sallon dhe kuzhine dhe nje ballkon verande te madhe me pamje nga Tirana. Banjot dhe kuzhina jane te kompletuar me pajisje bashkekohore ndersa shtepia eshte e pamobiluar. E pershtatshme dhe per zyra. Shtepia ndodhet ne zone te qete dhe te paster dhe linja e porcelanit dhe linzes kalojne ne afersi. Ngjitur me banesen ndodhet nje super market. Cmimi 300mije lek/muaj

Njoftime te Ngjashme