SUPER APARTAMENT 4+1 ME QIRA, ISH-BLLOKU, TIRANE Tirane

Shtepi me Qera Data: 31/10/2019 10:19

SUPER APARTMENT 4 + 1 FOR RENT, ISH-BLLOKU, TIRANA

🔷Apartment 4 + 1 apartment for rent in the area of the former block, Tirana 🔷
🔷 The apartment is divided into two parts and is organized into:
The main 👉 that has exit to a large veranda with glass facade, kitchen, studio and matrimonial bedroom.
👉The second part has a long corridor, two toilets, matrimonial bedroom and a children's bedroom.
🔷The apartment is totally luxuriously furnished, has 24h electricity generator that is activated for 3 seconds and a gas-free personalized heating panel.
🔷The building has 24h guard, elevator, high quality management service and a garage inside the price.

For any interested garage without a garage for rent 1600 € month!


Pagesa 1,800 Euro
Dhoma | Kuzhine 4+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 200.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
Lexime 372

🔷Jepet me qira apartament 4+1 ne zonen e ish bllokut, Tirane 🔷
🔷 Apartamenti eshte i ndare ne dy pjese dhe organizohet ne:
👉holl kryesor i cili ka dalje ne nje verande te madhe me fasade xhami, kuzhine, studio dhe dhome gjumi matrimoniale.
👉Pjesa e dyte ka nje koridor te gjate, dy tualete, dhome gjumi matrimoniale dhe dhome gjumi per femije.
🔷Apartamenti jepet totalisht i mobiluar ne menyre luksoze, ka gjenerator me energji elektrike 24 h qe aktivizohet per 3 sekonda dhe panel per ngrohje te personalizuar me sistem gazi.
🔷Pallati ka roje 24 h, ashensor, sherbim administrimi shume cilesor dhe nje garazh te mbyllur brenda cmimi.

🔷Per cdo te interesuar aparatamenti pa garazh jepet me qira 1600 Euro/muaj!