Apartament pallat i ri ne Ali Demi Tirane

Shtepi me Qera Data: 12/09/2019 12:38

300 Euro

New apartment building in Ali Demi

The apartment has modern furnishings, all new and quality appliances, regular space and light access. With elevator


Pagesa 300 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 97.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 109

Apartamenti ka mobilim bashkohor, te gjitha elektroshtepiaket e reja dhe cilesore, hyrje e regullt plot hapsire dhe drite. Me ashensor