JEPET VILE ME QIRA PER BANIM DHE BIZNES TEK RRUGA E KOSOVAREVE Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/10/2019 22:21

RENT FOR HOUSING AND BUSINESS ON KOSOVO'S STREET

Villa for rent near Lake Dam, on Kosovars street.
The villa has a total area of 292 m2 of living space and 192 m2 of which is habitable and the rest is used for green gardens and indoor parking.
The villa consists of two floors.
organization:
The first floor has 92.6 m2 of living space, organized in: 1 living room and separate kitchen, 1 bathroom with windows, 1 hallway and garage.
The second floor has 99.4 m2 of living space, arranged in: 3 bedrooms (one larger and with a wardrobe), 1 bathroom with windows, hallway and 1 balcony.
The villa is of an internal scale and has quality finishes.
The price of the villa is 1200 euro month furnished, and 1000 euro month empty.
The villa is for rent and for business.
Tax is not included in the price!
Contact us for more info.


Pagesa 1,200 Euro
Dhoma | Kuzhine 4+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 292.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga e Kosovareve, Tirana, Albania
Lexime 249

Jepet me qira Vile prane diges se Liqenit, tek rruga e Kosovareve.
Vila ka nje siperfaqe totale banimi dhe trualli 292 m2 nga te cilat 192 m2 jane siperfaqe e banueshme dhe pjesa tjeter eshte shrytezuar per kopshte me gjelberim dhe parkim te brendshem.
Vila perbehet nga dy kate.
Organizimi:
Kati i pare eshte me siperfaqe 92.6 m2, i organizuar ne: 1sallon ndenje dhe kuzhine e vecuar, 1 tualet me dritare, 1 korridor dhe garazh.
Kati i dyte eshte me siperfaqe 99.4 m2, i organizuar ne: 3 dhoma gjumi (njera me e madhe dhe me garderobe), 1 tualet me dritare, koridor dhe 1 ballkon.
Vila eshte me shkalle te brendshme dhe ka rifinitura cilesore.
Cmimi i viles eshte 1200 euro/muaj te mobiluar, dhe 1000 euro/muaj bosh.
Vila jepet per banim dhe per biznes.
Tatimi nuk eshte i perfshire ne cmim!
Per me teper info na kontaktoni.