Shtepi 2+1 e mobiluar kinostudio Tirane

Shtepi me Qera Data: 27/05/2020 21:23

2 + 1 house furnished movie studio

House for rent with 2 bedrooms and 1 spacious living room, plus 1 bathroom. The entrance is located on the third floor of an 8-storey building built in 2004. All the entrance is newly restructured and well furnished, Sobe Miele, Lavastovilje, Refrigerator, etc. in very good condition. For a visit to the property call 0692273917.


Pagesa 265 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 94.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania
Lexime 1059

Jepet me qera shtepi me 2 dhoma gjumi dhe 1 sallon i bollshem, plus 1 banje. Hyrja ndodhet ne katin e trete te nje pallati me 8 kate te ndertuar ne vitin 2004. E gjithe hyrja eshte e sapo ristrukturuar dhe mobilimi te mire, Sobe Miele, Lavastovilje, Frigorifer etj ne gjendje shume te mire. Per nje vizite ne prone telefononi