Jepet me qira Vile 4 Kateshe ne Rrugen Fuat Toptani tek Vilat Gjermane Tirane Tirane

Shtepi me Qera Data: 02/06/2020 13:19

1,000 Euro

  • Jepet me qira Vile 4 Kateshe ne Rrugen Fuat Toptani tek Vilat Gjermane Tirane
  • Jepet me qira Vile 4 Kateshe ne Rrugen Fuat Toptani tek Vilat Gjermane Tirane
  • Jepet me qira Vile 4 Kateshe ne Rrugen Fuat Toptani tek Vilat Gjermane Tirane
  • Jepet me qira Vile 4 Kateshe ne Rrugen Fuat Toptani tek Vilat Gjermane Tirane
  • Jepet me qira Vile 4 Kateshe ne Rrugen Fuat Toptani tek Vilat Gjermane Tirane
  • Jepet me qira Vile 4 Kateshe ne Rrugen Fuat Toptani tek Vilat Gjermane Tirane

4-storey villa for rent on Fuat Toptani Street in German Vilat Tirana

4-storey villa for rent with 500 m2 green garden on Fuat Toptani street in German Villas in Tirana. Villa has a building area of 540 m2 divided into 16 rooms, and 100 m2 underground floor for garage or other services. Villa is along the main road with asphalt and well maintained, in a quiet area and with all the necessary facilities for comfortable living. The villa has regular mortgage documentation. For more info call! .0682770111


Pagesa 1,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 5+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 510.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Fuat Toptani, Tirana, Albania
Lexime 110

Jepet me qira Vile 4 Kateshe me 500 m2 kopesht te gjelberuar ne rrugen Fuat Toptani tek Vilat Gjermane ne Tirane.Vila ka nje sip ndertimore 540 m2 e ndare ne 16 dhoma,dhe 100 m2 kat i nendheshem per garazh apo sherbime te tjera.Vila eshte buze rruges kryesore me asfalt dhe e mirmbajtur,ne nje zone te qete dhe me te gjitha fasilitetet e duhura per jetese komode.Vila ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume info telefononi!.

Njoftime te Ngjashme