Ndarje qeraje Tirane

Shtepi me Qera Data: 02/12/2019 09:07

14,000 Leke

Rent lease

I request a lease for renting a 1 bedroom apartment plus 1 second floor overlooking the street and contemporary conditions, including internet and water fee in the price.


Pagesa 14,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 55.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Lulishte nje maji
Lexime 1899

Kerkoj nje goce per ndarje qeraje te nje apartamenti 1 plus 1 kati i dyte me pamje nga rruga dhe kushte shume te mira, perfshire uje dhe internet ne cmim. 140 mij lek secila.