Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 80 m2 400 Euro (Pazari i Ri) Tirane

Shtepi me Qera Data: 22/08/2019 12:07

400 Euro

  • Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 80 m2 400 Euro (Pazari i Ri)
  • Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 80 m2 400 Euro (Pazari i Ri)
  • Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 80 m2 400 Euro (Pazari i Ri)
  • Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 80 m2 400 Euro (Pazari i Ri)
  • Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 80 m2 400 Euro (Pazari i Ri)

Tirana, for rent apartment 1 + 1 + BLK Floor 6, 80 m² 450 Euro (New Bazaar)

For rent apartment 1 + 1, New Bazaar 5 minutes far from Center. The apartment is located on the 6th floor of a new building built in 2018 with a total surface area of 80 m2. The apartment has a very good orientation and is furnished. The apartment has: • Living room • Cooking environment • 1 bedroom • 1 Toilet with window • Balcony • Other details: • Illuminated • New building • Parking • To visit us contact us!

OPP 2632


Cel. : 0697015471


Pagesa 400 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania
Lexime 1401

Jepet me qera apartament 1+1, Pazari i Ri 5 minuta larg nga Qendra. Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin 6 te nje pallat te ri i ndertuar ne vitin 2018 me siperfaqe totale prej 80 m2. Apartamenti disponon orientim shume te mire dhe eshte i mobiluar . Apartamenti disponon: • Sallon ndenjie •Ambient gatimi •1 Dhome •1 Tualet me dritare•Ballkon •Detaje te tjera: •I ndricuar •Pallat i ri •Parkim •Per ta vizituar na kontaktoni!

OPP 2632


Cel. :