Jpet Me Qira 1+1 ,24000 Leke Tirane

Jepet apartament me qira,te rruga: “Dalip Topi”, me siperfaqe totale 83.70 m2. Organizohet ne nje sallon + kuzhine, nje dhome gjumi, ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar me pajisje elektro-shtepiake te reja, sistem qendror ngrohje/ftohje, e gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket, ballkoni eshte me super pamje piktoreske nga gjelberimi qe ofron zona. Orjentimi lindje-jug mundeson ndricimin natyral gjate gjithe dites .Per nje vizite ne prone na kontaktoni .

Njoftime te Ngjashme