Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Fresk Tirane

Jepet me qira nje apartament 1+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 sallon se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon, i cili ju jep mundesine te shijoni pamjen e qytetit dhe ajrin e paster. Kompleksi ku ndodhet apartamenti eshte shume i qete dhe prane te gjitha faciliteteve te nevojshme si stacioni i autobusit, markete etj. Jepet i mobiluar dhe me nje cmim teper te ulet per zonen. Te ineresuarit te kontaktojne ne 0693085450

Njoftime te Ngjashme