Apartament 1+1 Per Qira Ne Fresk Tirane

Jepet per qira nje apartament 1+1, me siperfaqe 70 m2, ne Fresk. Ndodhet ne katin e 4, te nje pallati te ri. Organizohet ne nje sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin !

Njoftime te Ngjashme