Ndarje Qeraje Tirane

Shtepi me Qera Data: 20/06/2019 20:52

22,000 Leke

Lease allocation

A girl needs to rent a rent, be regular and correct. The house is complete and currently lives a girl. Total payment 22000leke
00355696428995


Pagesa 22,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 52.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Haxhi Isuf Banka, Tirana, Albania
Lexime 506

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje , te jete e rregullt dhe korrekte. Shtepia eshte e kompletuar dhe aktualisht jeton nje vajze . Totali i pageses 22000lek