Apartament me qera 1+1 tek Bryli Tirane

Shtepi me Qera Data: 20/07/2019 00:13

22,000 Leke

  • Apartament me qera 1+1 tek Bryli
  • Apartament me qera 1+1 tek Bryli
  • Apartament me qera 1+1 tek Bryli
  • Apartament me qera 1+1 tek Bryli

Apartment for rent 1 + 1 at Bryli

It is given a 1 + 1 (69 m2) apartment for rent near the "Koco Gliozheni" maternity

The apartment is located in a new building with lift.

The internal organization consists of a spacious living room with exit to the balcony, a kitchenette equipped with fridge, room and vacuum cleaner, air conditioner, a bedroom and a complete toilet.

Possibility of parking in the area and recreational areas for children.

For a visit to the property contact us.


Pagesa 22,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 69.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania
Lexime 1330

Jepet apartament 1+1 ( i pa mobiluar ) per qera prane maternitetit “Koco Gliozheni”

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.

Organizimi brendshem perbehet nga nje dhome ndenje e bollshme me dalje ne ballkon, nje kend gatimi i pajisur me frigorifer, sobe dhe aspirator, Kondicioner dhe tualet i kompletuar.

Mundesi parkimi ne zone dhe kende rekreative per femijet.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.