Qera, Apartament 2+1, Kati i 3, Kopshti Zoologjik, 110 m2, 850 Euro, Tirane. Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/03/2020 12:01

Rent, Apartment 2 + 1, Dry Lake, Tirana.

The apartment is located in the Dry Lake area • Apartment information: • 3rd floor • Apartment area: 110 m2 • Apartment has: • Living room • Cooking area • 2 Bedrooms • 1 Toilet • 1 Balcony • I invested • Furnished • With parquet • Air conditioning • Camera system • Orientation: North-east • Elevator • Ownership certificate • Accessible city and residential area • To visit contact us!


Pagesa 850 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania
Lexime 387

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Kopshti Zoologjik • Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Siperfaqja e apartamentit : 110 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • 1 Ballkon • I investuar • I mobiluar • Me parket • Sistem kondicinimi • Sistem kamerash • Orientimi: Veri-Lindje • Ashensor • Disponon certifikate pronesie • Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim • Per ta vizituar na kontaktoni!