Jepet me qera apartament 1+1 tek Myslym Shyri, prane BKT Tirane

Shtepi me Qera Data: 11/09/2019 16:32

One bedroom apartment for rent in Myslym Shyri, near BKT


The apartment is located in one of the best & most sought after areas of Tirana, close to all amenities and services, to Myslym Shyri.

It is well organized in 1 + 1, 1 living room, dining cooking area, 1 bedroom, toilet.

It is situated on the 3rd floor of an existing building with 70sqm of living space.

The living room offers:
-Cozy armchairs, small mid table
-Plasma TV
-K cupboard, stove, refrigerator
- Dining table

The bedroom offers:
-Double bed, closet, comfortable

The toilet is complete with all quality sanitary equipment.

Interested to contact ...


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 51


Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira & me te kerkuara te Tiranes ,prane te gjitha faciliteteve dhe sherbimeve, tek Myslym Shyri.

Eshte i mire organizuar ne 1+1, 1 dhome ndenje, sallon ngrenie/gatimi, 1 dhome gjumi, tualet.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me siperfaqe totale 70m2.

Dhoma ndenjes ofron:
-Kolltuqe komode, tavoline e vogel mesi
-Televizor plazma
-K/bufe, sobe, frigorifer
-Tavoline ngrenie

Dhoma e gjumit ofron:
-Krevat dopio, dollap, komodine

Tualeti eshte i kompletuar me te gjitha hidrosanitaret cilesore.

Te interesuarit te kontaktojne...