Apartament modern ne zone shume te preferuar................. Tirane

Shtepi me Qera Data: 29/10/2019 20:55

380 Euro

  • Apartament modern ne zone shume te preferuar.................
  • Apartament modern ne zone shume te preferuar.................

Modern apartment in a very favorite area .................

Two bedroom apartment for rent in a very favorite and quiet area. With all the services close by.
The apartment is contemporary furnished and is complete with all the necessary accessories for comfortable living.


Pagesa 380 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania
Lexime 283

Jepet me qera apartament 2+1 ne zone shume te preferuar dhe te qete. Me te gjitha sherbimet afer.
Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore dhe eshte i kompletuar me te gjithe aksesoret e nevojshem per jetese komode.