APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK LIQENI I THATE Tirane

Shtepi me Qera Data: 16/09/2019 17:36

1 + 1 APARTMENT FOR RENT IN THE DRY LAKE

The apartment is part of a new and well managed building.
It is situated on the 3rd floor and it is organized in a living room with cooking area, two bedrooms, a toilet, hallway and balcony.
It is oriented to the north east and has quality and functional furniture.
For more information do not hesitate to contact us!


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 103.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania
Lexime 63

Apartamenti eshte pjese e nje godine te re dhe te mireadministruar.
Ndodhet ne katin e 3 banim dhe organizohet ne nje sallon ndenje me ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridor dhe ballkon.
Orientohet ne veri lindje dhe ka nje mobilim cilesor dhe funksional.
Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni!