Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok OKAZION! Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/09/2019 11:49

2 + 1 apartment for rent in Block OKAZION!

Two bedroom apartment for rent in Bllok

2 + 1 apartment in block.

Totally furnished

Offers 2 bedrooms 1 with 2 single beds and 1 other with double bed
Living room furnished plus k buffet.
air conditioner
In one of the favorite areas of the capital
Interested in calling the phone number


Pagesa 370 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 165

Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok

Apartament 2+1 ne bllok .

Totalisht u mobiluar

Ofron 2 dhoma gjumi 1 me 2 krevate tek dhe 1 tjt me krevat dopio
Dhoma e ndenjes e mobiluar plus k/bufe.
Kondicioner
Ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit
Te interesuarit te telefonojn ne numrin e telefonit