JEPET ME QERA KATI I 2-te I NJE VILE TEK RRUGA 5 MAJI Tirane

Shtepi me Qera Data: 10/10/2019 09:14

30,000 Leke

  • JEPET ME QERA KATI I 2-te I NJE VILE TEK RRUGA 5 MAJI
  • JEPET ME QERA KATI I 2-te I NJE VILE TEK RRUGA 5 MAJI
  • JEPET ME QERA KATI I 2-te I NJE VILE TEK RRUGA 5 MAJI
  • JEPET ME QERA KATI I 2-te I NJE VILE TEK RRUGA 5 MAJI
  • JEPET ME QERA KATI I 2-te I NJE VILE TEK RRUGA 5 MAJI
  • JEPET ME QERA KATI I 2-te I NJE VILE TEK RRUGA 5 MAJI
  • JEPET ME QERA KATI I 2-te I NJE VILE TEK RRUGA 5 MAJI

RENT 2nd FLOOR OF A VIEW ON MAY 5

The second floor, 3 + 1 of a villa on 5 May Street, has 130 m2 of living space and is organized in living and dining area with 3 bedrooms, 2 bathrooms and 1 balcony. The environment is contemporary furnished. For rent only for family.

Price: 30000 Leke Month (Debatable)

For a visit to the property do not hesitate to contact us!


Pagesa 30,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 130.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 990

Jepet me qera kati i 2-te , 3+1  i nje vile tek Rruga 5 Maji , ka nje siperfaqe 130 m2 dhe organizohet ne ambjent ndenje dhe ambjent gatimi i perbashket 3 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 1 ballkone . Ambjenti eshte i mobiluar ne menyre  bashkekohore . Jepet me qera vetem per familjare .

Cmimi : 30000 Leke/Muaj ( I diskutueshem )

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni !